Kancelaria Rzeczoznawcy i Pośrednika Nieruchomości

Agency overview

34-500 Zakopane
ul. Do Samków 10 pokój nr 104

Kancelaria Rzeczoznawcy i Pośrednika Nieruchomości jest firmą działającą od 2002 r. Pierwotnie wiodąca działalność dotyczyła wyłącznie wyceny nieruchomości jednakże z czasem profil działalności uległ rozszerzeniu o analizy i inne opracowania związane z rynkiem nieruchomości, doradztwo inwestycyjne oraz finansowe, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

Aktualnie siedziba firmy znajduje się w Zakopanem przy ul. Do Samków 10 na parterze pokój nr 104. Firma stanowi jeden z elementów wchodzących w skład Grupy Doradczej OPTIMUM, która tworzą specjaliści w branży nieruchomości, obsługi inwestycji w zakresie usług architektoniczno – projektowych, geodezyjnych, doradztwa prawnego oraz usług biegłych księgowych.  Doskonała lokalizacja niedaleko Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Skarbowego ze swobodnym dojazdem sprawiło, że działamy głównie na obszarze powiatu tatrzańskiego oraz nowotarskiego. Przez kilka lat naszej działalności osiągnęliśmy doskonałą znajomość realiów lokalnego rynku nieruchomości na całym jego obszarze, która gwarantuje sprawną realizację zleconych nam zadań. Dzięki współpracy z wieloma firmami działającymi na rynku nieruchomości realizujemy projekty na obszarze całego województwa małopolskiego.

Działalność naszej firmy wyróżnia profesjonalne podejście do obsługi klienta w szerokim zakresie usług, dzięki czemu możemy  szybko i zdecydowanie zdobywać kolejnych zadowolonych klientów. Poprzez szeroką analizę i długoletnią obserwację lokalnego rynku nieruchomości Podhala szybko dostosowujemy się do zachodzących zmian i zmiennych warunków rynkowych, które w dzisiejszych realiach. Posiadając szeroką wiedzę, doświadczenie oraz dostęp do analiz rynkowych i regulacji prawnych prowadzimy usługi doradcze na wysokim poziomie.

Wśród naszych klientów są wszyscy uczestnicy rynku nieruchomości, zarówno klienci indywidualni, przedsiębiorcy, jak i firmy i instytucje. W ramach kompleksowej obsługi realizujemy wszelkie transakcje rynkowe w odniesieniu do do nieruchomości, począwszy od ich wynajmu, po obsługę transakcji sprzedaży deweloperskich gruntów inwestycyjnych oraz terenów komercyjnych bądź przemysłowych.

Działając na rynku nieruchomości zapewniamy bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę i zadowolenie klientów poprzez przestrzeganie zasad etyki i przepisów prawa. Współpracujemy z najlepszymi notariuszami, prawnikami, geodetami, doradcami kredytowymi, zarządcami nieruchomości oraz innymi firmami biorącymi udział w obrocie nieruchomościami.

Oferujemy usługi w zakresie:

  • pośrednictwa w obrocie nieruchomościami
  • wyceny nieruchomości
  • doradztwa i obsługi inwestycji
  • pomocy w uzyskaniu kredytów
  • opracowywania analiz związanych z rynkiem nieruchomości

Jesteśmy członkiem:

  • Małopolskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych w Krakowie msrm.org.pl 
  • Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych w Warszawie pfva.com.pl
  • Instytutu Analiz Monitor Rynku Nieruchomości mrn.pl.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Zespół SUCHODÓŁ NIERUCHOMOŚCI

Porównanie ofert

No properties found.
Compare

Najnowsze oferty