Ładne mieszkanie

Szczegóły oferty

Cena
269.000 Zł
ID
2
Typ nieruchomości
Mieszkania
Umowa
Na sprzedaż
Lokalizacja
Kraków
Powierzchnia
51 m kw.

Mieszkanie 2 pokojowe, z jasną samodzielną kuchnią, dużym przedpokojem oraz łazienką o łącznej powierzchni 51 m2, położone na I – ym piętrze, w budynku nr 8 na os. Centrum B.
W budynku znajduje się winda.
Lokalizacja spokojna, okna wychodzą na park oraz na podwórko, niedaleko plac Centralny, przystanki komunikacji autobusowej i tramwajowej. Doskonałe miejsce komunikacyjnie. Okna białe, plastikowe, na podłogach panele podłogowe w kuchni i łazience płytki ceramiczne. Mieszkanie posiada balkon loggię, wykończone i wyposażone przed kilkoma laty. Ciepła woda z bojlera elektrycznego. W budynku nie ma gazu, CO z MPEC zaliczki w czynszu.
Zaletą mieszkania jest jego świetna lokalizacja w pobliżu wielu linii tramwajowych i autobusowych (przystanki Struga, Plac Centralny, Aleja Róż, Aleja Przyjaźni), co zapewnia łatwy dojazd do centrum miasta oraz większości krakowskich uczelni, a zwłaszcza AWF’u i Politechniki. W pobliżu znajduje się również wiele sklepów, poczta, biblioteka, przychodnia, kościół itd., a także Zalew Nowohucki.
Zielona i bezpieczna okolica, liczne ścieżki rowerowe. Mieszkanie dostępne dopiero od sierpnia 2018 roku.
Sprzedaż bez prowizji

mgr inż. Marek Suchodół – rzeczoznawca majątkowy

34-500 Zakopane,
ul. Chyców Potok 26
CH SZYMONEK - III p. 306

Formularz kontaktowy

  • -
  • -
  • Powierzchnia58.7 m kw.

Porównanie ofert

Najnowsze oferty