Apartament w HOTELU NOSAL ***

Property overview

Price
420.000 Zł
ID
01L/03/2019
Type
Mieszkania
Contract
Na sprzedaż
Location
Zakopane
Area
36 m kw.

Komfortowy apartament  na piętrze Hotelu Nosal ***. Budynek położony jest w spokojnej i cichej okolicy nieopodal wyciągów narciarskich Pod Nosalem.  W sąsiedztwie  znajdują się wyciągi narciarskie, Tatrzański Park Narodowy – wejście na szlaki w kierunku Kopieńca i Nosala. Cały obiekt jest  strzeżony, posiada własną recepcję.  Apartament ma powierzchnię około 24m2  do apartamentu przynależy udział  1/35 w lokalu restauracyjnym o powierzchni 435 m2 co daje łączną powierzchnię na poziomie 36 m2. Apartament składa się z pokoju oraz łazienki i balkonu. W pokoju znajduje się LED TV, szafka, krzesła oraz dwa samodzielne łóżka i rozkładana sofa dwuosobowa. Dostępny jest również szybki internet WiFi. W lokalu znajduje się szafka na ubrania, a także niezbędna przestrzeń na bagaże. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, WC, umywalkę oraz wieszaki i półki na ręczniki i wszystkie  artykuły kosmetyczno-higieniczne. Centralne ogrzewanie z kotłowni gazowej zlokalizowanej w budynku – w lokali grzejniki panelowe stalowe.  Apartament  niedawno wykończony i wyposażony w wysokim standardzie  w bardzo dobrym stanie technicznym.  Niski czynsz na poziomie ok. 160 zł/miesiąc. Apartament aktualnie generuje dochody, które od kilku lat wzrastają rząd wielkości 18 000,- zł / rocznie. Możliwość pobytów właścicielskich na poziomie 14 dni w ciągu roku.

Cena na poziomie 420 000,- zł wraz z udziałem w restauracji (możliwość negocjacji ceny ).

Opis obiektu z apartamentem :

https://hotelnosal.pl/

Wspaniałe położenie, przy ul. Jaszczurówka Bory, gwarantuje ciszę, spokój oraz możliwość cieszenia się zachwycającym górskim krajobrazem.

HOTEL NOSAL  zapewni rozrywkę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W Hotelu znajduje się m.in.

– restauracja

– bar

– sala konferencyjna

– winda

– sauna i balia z zimną wodą – wspaniały sposób nie tylko na odprężenie się, ale również na oczyszczenie organizmu
– narciarnia

Dla osób uczących się jeździć na nartach tuż obok naszego obiektu Stok NOsala! Doskonały dla stawiających pierwsze kroki na nartach i rodzin z małymi dziećmi.

Na zboczu góry zainstalowano trzy wyciągi narciarskie o długości 250, 210 i 150 metrów. Trasy są oświetlone, ratrakowane i sztucznie naśnieżane. Można skorzystać także z usług instruktorów narciarstwa i snowboardingu.

 

Porównanie ofert

No properties found.
Compare

Najnowsze oferty