Dom duża działka Nowy Targ

Nowy Targ

649.000 Zł

Property detail

Property overview

Price
649.000 Zł
ID
01Z/08/2020
Type
Domy
Contract
Na sprzedaż
Location
Nowy Targ
Area
1161 m kw.
Baths
1
Beds
6
Garages
1

Nieruchomość niedaleko centrum Nowego Targu w pierwszym planie od ul. Kasprowicza – teren zaciszny, spokojny. Możliwość wydzielenia samodzielnej działki i dodatkowej zabudowy budynkami. Bardzo duży ogród, teren zielony. Dojście z dwóch stron od Kasprowicza oraz od Ludźmierskiej. Przejście poprzez służebność do ulicy Ludźmierskiej / Kolejowej. Według studium w całości teren przeznaczony do zabudowy mieszkaniowo – usługowej 1MN. Szerokość działki ok. 17 metrów. Balkony od strony południowej piękne nasłonecznienie, dużo słońca i ciepła.
Budynek mieszkalny murowany, wybudowany w latach 80 – tych, o powierzchni ogólnej około 252 m2 . Dwa pomieszczenia na piętrze o wysokości około 2,0 metrów.
Przyziemie – stanowią pomieszczenia użytkowe z oknami i dużym garażem z kanałem (pow. 34 m2) – pow. ok. 81 m2 – wysokość 2,07 – 2,17 m – kotłownia na opał stały do likwidacji, piec gazowy pod schodami, pomieszczenia gospodarcze oraz sala do zaadaptowania – stan do remontu,
Parter – 3 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz, klatka schodowa, sień – o łącznej pow. ok. 86 m2 – stan wykończony,
Piętro – 3 pokoje, kuchnia, łazienka, klatka schodowa, korytarz o pow. ok. 86 m2 – wysokość 2,0 – 2,30 m – stan surowy bez tynków i instalacji.
Działka o powierzchni około 1160 m2 z bezpośrednim dojazdem z asfaltowej drogi gminnej. Budynek do remontu i modernizacji, częściowo w stanie surowym w zakresie piętra, konieczne wykończenie piętra. Stolarka okienna nowa PCV, szyby termiczne w piwnicy częściowo pozostała drewniana, skrzynkowa podwójna. Ogrzewanie z pieca gazowego, dodatkowo stary kocioł na opał stały do likwidacji. Budynek możliwy do zamieszkania w każdej chwili. Budynek pokryty blachą trapezową. Z uwagi na usytuowanie klatki schodowej możliwość wydzielenia odrębnych mieszkań na parterze i piętrze oraz odrębnej części przyziemia w którym można prowadzić drobna działalność gospodarczą.
Teren działki całkowicie ogrodzony siatką stalową na cokole betonowym. Na działce posadowiony jest jeszcze budynek gospodarczy. Przyłącz do sieci energetycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej i telefonicznej. W otoczeniu cisza i spokój.
Bardzo dobra lokalizacja niedaleko sieci handlowych, sklepów.
Cena do negocjacji !!!
Gorąco Polecamy !!!

Porównanie ofert

No properties found.
Compare

Najnowsze oferty