Domek widok Zakopane

Property overview

Price
450.000 Zł
ID
01Z/12/2020
Type
Domy
Contract
Na sprzedaż
Location
Zakopane
Area
45 m kw.
Baths
1
Beds
2
Garages
1

Nieruchomość niedaleko centrum Zakopanego w dalszym planie od ul. Tatary – teren zaciszny, spokojny. Budynek wpisany do gminnej ewidencji zabytków. Ładny ogród, teren zielony. Dojazd drogą gruntową utwardzoną z ulicy Tatary poprzez służebność gruntową. Według planu zagospodarowania przestrzennego w całości teren przeznaczony do zabudowy mieszkaniowo – usługowej MN-MP14. Szerokość działki ok. 18 metrów. Okna od strony południowej piękne nasłonecznienie, dużo słońca i ciepła.
Budynek mieszkalny drewniano – murowany, wybudowany przed kilkudziesięcioma laty , o powierzchni około 45 m2 .
Parter – 1 pokój z aneksem kuchennym, łazienka, sień, klatka schodowa – o łącznej pow. ok. 23 m2 – stan wykończony do remontu,
Piętro – 1 pokój, garderoba, klatka schodowa, korytarz o pow. ok. 22 m2 – stan wykończony do remontu.
Działka o powierzchni 350 m2 z bezpośrednim dojazdem z asfaltowej drogi gminnej poprzez służebność gruntową po działkach sąsiednich drogą utwardzoną. Budynek do remontu i modernizacji. Stolarka okienna nowa drewniana. Ogrzewanie z pieca kaflowego z podkową, grzejniki w pokojach dodatkowo ogrzewanie elektryczne. Budynek możliwy do zamieszkania w każdej chwili. Budynek pokryty blachą trapezową. Ciepła woda użytkowa z bojlera elektrycznego połączonego z podkową pieca.
Teren działki całkowicie ogrodzony sztachetami drewnianymi na cokole betonowym. Na działce posadowiony jest jeszcze garaż drewniany o powierzchni około 24 m2 z bramą uchylną. Teren działki bardzo dobrze zagospodarowany i urządzony, drzewka ozdobne, krzewy. Przyłącz do sieci energetycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej. W otoczeniu cisza i spokój. Wspaniały widok na panoramę Tatr. Możliwość dokupienia dwóch działek rolnych w niedalekim sąsiedztwie o powierzchni 1600 m2 za kwotę około 70 000,- złotych.
Bardzo dobra lokalizacja niedaleko centrum.
Gorąco Polecamy !!!

  • Baths1
  • Beds6
  • Area1161 m kw.

Porównanie ofert

No properties found.
Compare

Najnowsze oferty